تبلیغات
❤از بالا رفتن دست علی (ع) تا بالا رفتن سر حسین(ع) چه قدر فاصله است!؟!❤ به وبلاگ قیام عاشورا خوش آمدید با نظراتتون مارا همراهی کنید اللهم عجل لولیک الفرج قیام عاشورا - مهم(انحرافات عزاداری)1

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

در چند سال اخیر متاسفانه دشمنان با ایجاد برخی انحرافات در عزاداری های امام حسین (ع) باعث مسخره گرفتن این مجالس شدند و شکل این مجالس که با هدف عزاداری برای امام حسین(ع) و خانداش است را تغییر دادند ، باید هرچه زودتر جلوی این موضوع را بگیریم تا مردم کل جهان با امام حسین (ع) و خاندان ایشان بیشتر و بهتر آشنا شوند و قصد و هدف مارا از عزاداری بدانند.

برخی از انحرافات:

1-  درست تلفظ نکردن نام مقدس امام حسین (ع) مثلا در برخی مجالس آنقدر نام مبارک ایشان را سریع می گویند که شخص شنونده جز کلمه «سِین» یا .. چیز دیگری نمی شنود.

2-  درآوردن پیراهن مشکی خود در مجالس برای سینه زدن(که واقعا کار زشتی است اگر واقعا عزاداری می کنیم با در آوردن پیراهن مشکی برای سینه زدن چه عزاداری انجام می دهیم؟ اصلا چه ربطی به عزاداری دارد؟)

3-   خواندن شعرهایی با کلمات زشت که معنی و محتوای کاملی ندارد.

4-  طریقه خواندن بعضی از مداحان که متاسفانه به سبک آهنگ ها و ترانه ها است (به خصوص به سبک آهنگ های آمریکایی)

5-   و...

موارد زیادی هست که من به بعضی از آنها اشاره کردم لطفا شماهم اگر مواردی را سراغ دارید( که متاسفانه هست)در همین قسمت نظر دهید برای ما بنویسید.

در ادامه حتما برای شما کلیپ هایی را می گذارم که به بعضی از این انحرافات به طور کامل اشاره میکند که پیشنهاد می کنم حتما ببینید.


برچسب ها: Moharam٩٥،

تاریخ : یکشنبه 18 مهر 1395 | 05:56 ب.ظ | نویسنده : ساجده حمیدپناه | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.